Marketing internetowy

Goniądz

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to szczególny rodzaj reklamy, który ma za zadanie dotrzeć do klientów za pośrednictwem różnych kanałów internetowych. Jego celem jest zwiększenie zasięgu i sprzedaży produktów oraz usług poprzez stosowanie odpowiednich strategii reklamowych. Wśród popularnych form marketingu internetowego warto wymienić reklamy na stronach internetowych, kampanie Google AdWords, email marketing, marketing w mediach społecznościowych oraz wiele innych. Często tego typu działań dokonują agencje marketingowe, które pomagają firmom i przedsiębiorcom w zwiększeniu widoczności i popularności ich marki w internecie.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

AlteMedia partnerem, który wspiera klientów we wdrażaniu skutecznych strategii marketingowych online.

Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań, które przekształcają naszych klientów w liderów ich branży. Nasz zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów, którzy posiadają unikalną wiedzę i umiejętności w zakresie marketingu internetowego.

Jesteśmy zespołem zaangażowanym, elastycznym i zawsze gotowym na nowe wyzwania. W AlteMedia inwestujemy w naszych pracowników, zapewniając im możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach, aby byli na czele zmieniającego się krajobrazu marketingu online.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość