Marketing internetowy

Gogolin

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziedzina reklamy i promocji produktów, usług lub marek w Internecie. Ta metoda jest coraz popularniejsza w wyniku rosnącej liczby użytkowników Internetu na całym świecie. Dzięki marketingowi internetowemu firmy mają możliwość dotarcia do szerokiej rzeszy klientów za pomocą różnych kanałów, takich jak wyszukiwarki, media społecznościowe, e-maile i wiele innych. Jest to szczególnie korzystne dla firm, które chcą zwiększyć swoją widoczność i sprzedaż w sposób bardziej efektywny niż tradycyjne formy reklamy. Marketing internetowy obejmuje wiele różnych technik, takich jak SEO (optymalizacja pod kątem wyszukiwarek), PPC (płatne reklamy na kliknięcie) i content marketing, aby wymienić tylko kilka. W dzisiejszych czasach marketing internetowy jest kluczowym elementem w strategii działalności każdej firmy.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Od kilkunastu lat Alte Media specjalizuje się w marketingu internetowym, zatrudniając ekspertów i pasjonatów tej dziedziny.

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google i pomagamy klientom skutecznie wykorzystać działania promocyjne w wyszukiwarkach, aby maksymalizować korzyści zarówno sprzedażowe, jak i wizerunkowe.

Naszym celem jest kompleksowe planowanie strategii działań promocyjnych w Internecie i jej wdrażanie. Zapewniamy stały monitoring postępów, aby stale doskonalić nasze wspólne działania.

Jeżeli chcesz poznać niesamowitą siłę reklamy w Internecie, trafiłeś we właściwe miejsce! Alte Media to drużyna ekspertów, którzy od lat pogłębiają swoją wiedzę związane z promocją w sieci. Specjalizujemy się w różnych narzędziach i ciągle testujemy nowe rozwiązania, aby nasi klienci mieli pewność, że to działania z najlepszymi. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, chociaż na niektóre trzeba trochę poczekać. Z nami Twoje działania promocyjne prowadzą do sukcesu!

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość