Marketing internetowy

Gogolin

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziedzina reklamy i promocji produktów, usług lub marek w Internecie. Ta metoda jest coraz popularniejsza w wyniku rosnącej liczby użytkowników Internetu na całym świecie. Dzięki marketingowi internetowemu firmy mają możliwość dotarcia do szerokiej rzeszy klientów za pomocą różnych kanałów, takich jak wyszukiwarki, media społecznościowe, e-maile i wiele innych. Jest to szczególnie korzystne dla firm, które chcą zwiększyć swoją widoczność i sprzedaż w sposób bardziej efektywny niż tradycyjne formy reklamy. Marketing internetowy obejmuje wiele różnych technik, takich jak SEO (optymalizacja pod kątem wyszukiwarek), PPC (płatne reklamy na kliknięcie) i content marketing, aby wymienić tylko kilka. W dzisiejszych czasach marketing internetowy jest kluczowym elementem w strategii działalności każdej firmy.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Od kilkunastu lat Alte Media specjalizuje się w marketingu internetowym, zatrudniając ekspertów i pasjonatów tej dziedziny.

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google i pomagamy klientom skutecznie wykorzystać działania promocyjne w wyszukiwarkach, aby maksymalizować korzyści zarówno sprzedażowe, jak i wizerunkowe.

Naszym celem jest kompleksowe planowanie strategii działań promocyjnych w Internecie i jej wdrażanie. Zapewniamy stały monitoring postępów, aby stale doskonalić nasze wspólne działania.

Jeżeli chcesz poznać niesamowitą siłę reklamy w Internecie, trafiłeś we właściwe miejsce! Alte Media to drużyna ekspertów, którzy od lat pogłębiają swoją wiedzę związane z promocją w sieci. Specjalizujemy się w różnych narzędziach i ciągle testujemy nowe rozwiązania, aby nasi klienci mieli pewność, że to działania z najlepszymi. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, chociaż na niektóre trzeba trochę poczekać. Z nami Twoje działania promocyjne prowadzą do sukcesu!

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

sztuczna inteligencja
Aktualności

Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w marketingu?

Marta

24 lutego 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość