Marketing internetowy

Głubczyce

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dzisiaj niezbędny element strategii biznesowych. Dzięki niemu firmy mogą dotrzeć do swoich klientów na całym świecie z łatwością i skutecznie przekazywać swoje przesłanie. Za pomocą marketingu internetowego przedsiębiorstwa mogą wykorzystać narzędzia takie jak reklama na stronach internetowych, kampanie mailowe czy social media do budowania swojego wizerunku i zwiększenia sprzedaży. Ten rodzaj marketingu jest szczególnie efektywny w kontekście targetingu, czyli oddziaływania na określoną grupę odbiorców z indywidualnym przesłaniem. Właśnie dlatego coraz więcej firm inwestuje w marketing internetowy, aby wykorzystywać jego zalety i zwiększać swoją konkurencyjność na rynku.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Od kilkunastu lat Alte Media zajmuje się marketingiem internetowym, zatrudniając specjalistów i pasjonatów tego tematu.

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google i pomagamy naszym klientom skutecznie wykorzystać działania promocyjne w wyszukiwarkach, maksymalizując korzyści zarówno sprzedażowe, jak i wizerunkowe.

Naszym celem jest kompleksowe działanie, przygotowanie pełnej strategii dla Twoich działań promocyjnych w Internecie oraz jej wdrożenie. Prowadzimy stałe monitorowanie postępów, tak aby na bieżąco doskonalić nasze wspólne działania. Jeżeli chcesz poznać niesamowitą moc reklamy w Internecie, trafiłeś we właściwe miejsce!

Alte Media to zespół ekspertów, którzy od lat poszerzają swoją wiedzę związana z promocją w sieci. Specjalizujemy się w różnych narzędziach i ciągle testujemy nowe rozwiązania, aby nasi klienci mieli pewność, że otrzymują najwyższą jakość działań. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, chociaż na niektóre trzeba trochę poczekać. Dzięki nam Twoje działania promocyjne będą prowadzić do sukcesu!

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość