Marketing internetowy

Głowno

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to niezbędna dzisiaj forma reklamy w czasach, gdy wszystko dzieje się online. To zestaw działań i strategii, które pozwalają firmom promować swoje produkty lub usługi w internecie. Wszelkie działania marketingowe, takie jak reklamy na Facebooku, kampanie mailingowe, kontent marketing, SEO, SEM i wiele innych, skupiają się na przekazywaniu informacji o oferowanych produktach i usługach do grupy docelowej. Dzięki temu, przedsiębiorstwa mogą szybciej dotrzeć do swoich klientów i generować wzrost sprzedaży. Stosowanie marketingu internetowego jest kluczowe w dzisiejszym świecie biznesu, ponieważ to właśnie w sieci klienci szukają informacji o produktach i usługach, które chcą kupić.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wspieranie naszych klientów w rozwoju ich biznesów, a także dążenie do bycia szczerymi i transparentnymi w naszych działaniach.

Naszą wizją jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla naszych klientów dużo wcześniej niż konkurencja. W AlteMedia zatrudniamy ekspertów w swojej dziedzinie, którzy czerpią dużo satysfakcji z wykonywanej pracy. Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów z dużymi ambicjami, którzy doskonale wpisują się w naszą wizję firmy.

Każdy z nas wnosi do zespołu niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, dzięki czemu jesteśmy w stanie ciągle się rozwijać i uczyć się od siebie nawzajem. Stawiamy na przyjazną atmosferę pracy, która sprzyja efektywnemu działaniu i pomaga w osiąganiu kolejnych sukcesów.

Działamy i rozwijamy się nieustannie, dlatego też regularnie uczestniczymy w licznych szkoleniach i kursach w celu poszerzania naszych umiejętności i wiedzy.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

sztuczna inteligencja
Aktualności

Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w marketingu?

Marta

24 lutego 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość