Marketing internetowy

Głowno

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to niezbędna dzisiaj forma reklamy w czasach, gdy wszystko dzieje się online. To zestaw działań i strategii, które pozwalają firmom promować swoje produkty lub usługi w internecie. Wszelkie działania marketingowe, takie jak reklamy na Facebooku, kampanie mailingowe, kontent marketing, SEO, SEM i wiele innych, skupiają się na przekazywaniu informacji o oferowanych produktach i usługach do grupy docelowej. Dzięki temu, przedsiębiorstwa mogą szybciej dotrzeć do swoich klientów i generować wzrost sprzedaży. Stosowanie marketingu internetowego jest kluczowe w dzisiejszym świecie biznesu, ponieważ to właśnie w sieci klienci szukają informacji o produktach i usługach, które chcą kupić.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wspieranie naszych klientów w rozwoju ich biznesów, a także dążenie do bycia szczerymi i transparentnymi w naszych działaniach.

Naszą wizją jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla naszych klientów dużo wcześniej niż konkurencja. W AlteMedia zatrudniamy ekspertów w swojej dziedzinie, którzy czerpią dużo satysfakcji z wykonywanej pracy. Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów z dużymi ambicjami, którzy doskonale wpisują się w naszą wizję firmy.

Każdy z nas wnosi do zespołu niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, dzięki czemu jesteśmy w stanie ciągle się rozwijać i uczyć się od siebie nawzajem. Stawiamy na przyjazną atmosferę pracy, która sprzyja efektywnemu działaniu i pomaga w osiąganiu kolejnych sukcesów.

Działamy i rozwijamy się nieustannie, dlatego też regularnie uczestniczymy w licznych szkoleniach i kursach w celu poszerzania naszych umiejętności i wiedzy.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość