Marketing internetowy

Dzierzgoń

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy jest obecnie jednym z najważniejszych narzędzi, które pozwala na zwiększenie zasięgu i efektywności działań biznesowych. Dlaczego warto zatem korzystać z tej formy promocji? Przede wszystkim z uwagi na ogromny potencjał, jaki oferuje sieć - każdego dnia dziesiątki milionów ludzi korzysta z internetu, a korzystanie z różnych platform społecznościowych stało się standardem. To tam możemy dotrzeć do naszej grupy docelowej, a to przekłada się na wzrost sprzedaży. Marketing internetowy umożliwia również precyzyjne targetowanie, czyli kierowanie reklam w sposób optymalny, tak aby trafiały do osób zainteresowanych naszymi produktami lub usługami. Dzięki temu oszczędzamy czas i pieniądze, a jednocześnie zwiększamy skuteczność działań biznesowych.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Od kilku lat marketing internetowy zyskuje na znaczeniu i nasi specjaliści oraz pasjonaci są na pierwszej linii tego trendu.

Jako Certyfikowany Partner Google pomagamy naszym klientom skutecznie wykorzystywać działania promocyjne w wyszukiwarkach.

Nasze kompleksowe podejście pozwala maksymalizować korzyści zarówno sprzedażowe, jak i wizerunkowe, co stanowi jedną z naszych głównych zalet. Jesteśmy doświadczonym zespołem, który przygotowuje pełną strategię działań promocyjnych w Internecie oraz zajmuje się jej wdrożeniem.

Dzięki stałemu monitorowaniu postępów, jesteśmy w stanie bieżąco ulepszać nasze działania. Jeśli chcesz dołączyć do grona zadowolonych klientów, którzy korzystają z niesamowitej mocy reklamy w internecie, to trafiłeś na właściwe miejsce.

Alte Media to grupa ekspertów, którzy na bieżąco zgłębiają swoją wiedzę, testują nowe rozwiązania i doradzają biznesom w kwestiach promocji w sieci. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych - na niektóre jednak warto poświęcić trochę czasu.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość