Marketing internetowy

Reda

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziś jedno z kluczowych narzędzi, umożliwiających rozszerzenie zasięgu i skuteczności działań biznesowych. Dlaczego warto korzystać z tej formy promocji? Przede wszystkim ze względu na ogromny potencjał internetu - codziennie dziesiątki milionów osób korzystających z internetu przegląda różne platformy społecznościowe, co staje się już niemal standardem. Tam właśnie możemy dotrzeć do naszej grupy docelowej, a to ma bezpośredni wpływ na wzrost sprzedaży. Marketing internetowy daje nam także możliwość precyzyjnego kierowania reklam, tak aby trafiały do osób zainteresowanych naszymi produktami lub usługami. To pozwala nam zaoszczędzić czas i pieniądze, a jednocześnie zwiększyć efektywność działań biznesowych.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Od kilkunastu lat zajmujemy się marketingiem internetowym, zatrudniając specjalistów i pasjonatów tej tematyki.

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google, dzięki czemu pomagamy naszym klientom sprawnie wykorzystywać działania promocyjne w wyszukiwarkach.

Naszym celem jest maksymalizacja korzyści zarówno sprzedażowych, jak i wizerunkowych, z naszych działań, dlatego działamy kompleksowo.

Tworzymy pełne strategie działań promocyjnych w Internecie i zajmujemy się ich wdrożeniem, prowadząc stały monitoring postępów. Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy od lat zgłębiają swoją wiedzę związaną z promocją w sieci.

Specjalizujemy się w różnych narzędziach i cały czas testujemy nowe rozwiązania, aby nasi klienci mieli pewność, że działają z najlepszymi. Jeśli chcesz poznać niesamowitą moc reklamy w internecie, to trafiłeś do odpowiednich ludzi.

W Alte Media nie ma rzeczy niemożliwych, na niektóre trzeba jednak trochę poczekać.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość