Marketing internetowy

Dynów

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dzisiaj nieodłączna część każdego biznesu, który chce dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców. To skuteczna forma reklamy i komunikacji z klientami, którą można realizować na wiele różnych sposobów. W zależności od celów firmy, można wykorzystać takie narzędzia jak m.in. SEO, kampanie reklamowe w Google Ads, content marketing czy social media. Wszystko po to, aby zdobyć uwagę potencjalnych klientów i przekonać ich do zakupu oferowanych produktów lub usług. Bez marketingu internetowego trudno dzisiaj zbudować silną markę i osiągnąć sukces w e-biznesie.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesów oraz dążenie do szczerości i transparentności w naszych działaniach.

Marzymy o dostarczaniu innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów, z wyprzedzeniem konkurencji. W AlteMedia pracują eksperci, którzy są dobrze zaznajomieni z branżą i czerpią dużą satysfakcję z wykonywanej pracy.

Nasz zespół stanowią kompetentni specjaliści z dużymi ambicjami, idealnie wpisujący się w naszą wizję firmy.

Każdy z członków zespołu przynosi niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i unikalne cechy, co pozwala nam na ciągły rozwój i wzajemne uczenie się od siebie. Ważne dla nas jest stworzenie przyjaznej atmosfery pracy, sprzyjającej efektywności i osiąganiu sukcesów. Skupiamy się na działaniu i nieustannym rozwoju, dlatego uczestniczymy w szeregu szkoleń i kursów w celu poszerzania naszej wiedzy i umiejętności.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość