Marketing internetowy

Duszniki-Zdrój

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to nowoczesny sposób promocji i sprzedaży produktów lub usług w internecie. To zestaw działań, które pozwalają na dotarcie do szerokiej grupy odbiorców za pomocą różnych narzędzi online. Marketing internetowy obejmuje takie elementy jak pozycjonowanie stron internetowych, prowadzenie kampanii reklamowych w Google czy na portalach społecznościowych, tworzenie marketingowych treści na blogach czy stronach społecznościowych. Dzięki temu firmy mogą dotrzeć do nowych klientów, zwiększyć zasięg swojej marki i w efekcie zwiększyć swoje przychody. Marketing internetowy jest nie tylko skuteczny, ale także łatwe dostępny i przystępny dla każdej firmy.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

AlteMedia to firma, która skutecznie wspiera swoich klientów w zakresie marketingu internetowego. Naszym celem jest dostarczanie innowacyjnych strategii i narzędzi pomagających klientom budować silną obecność online i osiągać biznesowe cele. W naszym zespole znajdują się doświadczeni profesjonaliści, posiadający wiedzę i umiejętności, które są niezbędne do tworzenia skutecznych kampanii marketingowych online. Jesteśmy zespołem pełnym motywacji, pasji i zawsze dążymy do osiągnięcia najlepszych wyników. W AlteMedia inwestujemy w rozwój naszych pracowników, zapewniając im ciągłe poszerzanie umiejętności i być na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami w dziedzinie marketingu internetowego.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość