Marketing internetowy

Drohiczyn

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziedzina promocji produktów i usług, która zyskuje na popularności wraz z rozwojem technologii. Dzięki temu rodzajowi marketingu firmy mogą dotrzeć do szerszej grupy odbiorców za pomocą różnych kanałów internetowych, takich jak strony internetowe, media społecznościowe, e-maile i reklamy online. Marketing internetowy wymaga wielu umiejętności, takich jak analiza rynku, planowanie, projektowanie kampanii oraz znajomość narzędzi analitycznych. Dzięki właściwie prowadzonej kampanii marketingowej firmy mogą zyskać większą widoczność w internecie, a co za tym idzie, zwiększyć sprzedaż swoich produktów lub usług.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Nasza firma, AlteMedia, jest dedykowana świadczeniem kompleksowych usług marketingu internetowego, które pomagają naszym klientom osiągnąć sukces online.

Naszą misją jest dostarczaniu innowacyjnych strategii i narzędzi, które zwiększają widoczność i generują wyniki biznesowe.

Nasz zespół składa się z wyykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają głęboką wiedzę i doświadczenie w dziedzinie marketingu internetowego. Jesteśmy zmotywowani, kreatywni i zawsze dążymy do osiągnięcia najwyższej jakości usług.

W AlteMedia inwestujemy w naszych pracowników, zapewniając im ciągły rozwój i udział w szkoleniach, aby byli na czele najnowszych trendów i technologii w branży.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość