Marketing internetowy

Drezdenko

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Dlaczego twoja firma powinna promować się w Internecie?

W dzisiejszych czasach Internet przestał być tylko miejscem rozrywki i odpoczynku. Stał się też nieodłącznym elementem prowadzenia biznesu. Dlatego Twoja firma powinna obecnie skupić swoje działania na promocji w Internecie. Obecność w sieci to przede wszystkim powiększenie zasięgu Twojej marki, która może dotrzeć do klientów z całego świata. Co więcej, prowadzenie działań reklamowych w Internecie jest często tańsze niż tradycyjna reklama, a przy tym bardziej efektywne. W sieci możesz też skutecznie budować pozytywny wizerunek Twojej firmy poprzez prowadzenie akcji charytatywnych czy wspieranie działań ekologicznych. Otwórz się na zalety, jakie daje Ci Internet i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać dzięki promocji w sieci.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wsparcie klientów w rozwoju ich biznesu oraz bycie szczerymi i transparentnymi w działaniach. Naszą wizją jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów z wyprzedzeniem konkurencji.

W AlteMedia pracują ludzie, którzy znają się na swojej branży i czerpią ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów z ambitnymi celami, idealnie wpisujących się w wizję naszej firmy.

Każdy z nas wnosi niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, co pozwala nam na ciągły rozwój i naukę od siebie nawzajem. Tworzymy przyjazną atmosferę w pracy, co sprzyja efektywnemu działaniu i pomaga w osiąganiu sukcesów. Stawiamy na działanie i nieustanny rozwój, dlatego uczestniczymy w licznych szkoleniach i kursach, aby poszerzać nasze umiejętności i wiedzę.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość