Marketing internetowy

Dobre Miasto

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to obecnie jedno z najważniejszych narzędzi pozwalających na zwiększenie zasięgu i efektywności działań biznesowych. Dlaczego warto zatem korzystać z tej formy promocji? Przede wszystkim ze względu na ogromny potencjał internetu - codziennie dziesiątki milionów ludzi przegląda internet, a korzystanie z różnych platform społecznościowych jest już niemal standardem. Właśnie tam możemy dotrzeć do naszej grupy docelowej, co przekłada się na wzrost sprzedaży. Marketing internetowy daje nam także możliwość precyzyjnego targetowania reklam, dostosowanych do zainteresowań naszych klientów. Dzięki temu oszczędzamy czas i pieniądze, a jednocześnie zwiększamy efektywność naszych działań biznesowych.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Od kilkunastu lat zajmujemy się marketingiem internetowym! W Alte Media zatrudniamy specjalistów i pasjonatów, którzy zdobywają i dzielą się swoją wiedzą związaną z reklamą w sieci.

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google, co świadczy o naszej profesjonalizacji i skuteczności w działaniach promocyjnych w wyszukiwarkach.

Nasze podejście opiera się na kompleksowej obsłudze klienta - opracujemy pełną strategię Twoich działań promocyjnych w Internecie oraz zajmiemy się jej wdrożeniem.

Regularnie monitorujemy nasze kampanie, aby stale ulepszać ich skuteczność. Dzięki temu nasi klienci osiągają najlepsze wyniki, zarówno sprzedażowe jak i wizerunkowe.

Jeżeli chcesz korzystać z niesamowitej mocy reklamy w internecie, to trafiłeś do właściwych ludzi! Zaufaj Alte Media, a my zadbamy o Twoją markę w sieci.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

strategia marketingowa
Blog

Strategie content marketingowe w mediach społecznościowych – co działa najlepiej?

Piotr Antoszek

17 maja 2024

pozycjonowanie lokalne marketing internetowy
Bez kategorii

Pozycjonowanie lokalne: jak skutecznie zdobyć klientów w swoim regionie?

Piotr Antoszek

17 maja 2024

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość