Marketing internetowy

Dobra

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy jest obecnie jednym z najważniejszych narzędzi do zwiększania zasięgu i efektywności działań biznesowych. Dlaczego warto z niego korzystać? Przede wszystkim ze względu na ogromny potencjał internetu - codziennie dziesiątki milionów osób przegląda internet, a korzystanie z różnych platform społecznościowych stało się standardem. To właśnie tam możemy dotrzeć do naszej grupy docelowej, co przekłada się na wzrost naszej sprzedaży. Marketing internetowy daje nam także możliwość precyzyjnego targetowania reklam, czyli kierowania ich w optymalny sposób, by trafiały do osób zainteresowanych naszymi produktami lub usługami. Dzięki temu oszczędzamy czas i pieniądze, a zarazem zwiększamy skuteczność naszych działań biznesowych.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Od kilkunastu lat działa Alte Media, firma specjalizująca się w marketingu internetowym. Zatrudniamy tylko pasjonatów i specjalistów w tej dziedzinie, co pozwala nam pozyskiwać niesamowite efekty dla naszych klientów.

Jako Certyfikowany Partner Google, pomagamy sprawnie wykorzystać działania promocyjne w wyszukiwarkach, co przekłada się na zwiększenie korzyści zarówno sprzedażowych, jak i wizerunkowych dla ich biznesów.

Działamy kompleksowo, oferując przygotowanie pełnej strategii działań promocyjnych w Internecie oraz zajmując się jej wdrożeniem. Prowadzimy regularny monitoring postępów i nieustannie testujemy nowe rozwiązania, aby nasi klienci mieli pewność, że działają z najlepszymi.

Jeśli chcesz poznać niesamowitą moc reklamy w internecie, to trafiłeś do odpowiednich ludzi! Alte Media to zespół ekspertów, którzy od lat zgłębiają swoją wiedzę związaną z promocją w sieci. U nas nie ma rzeczy niemożliwych, na niektóre trzeba jednak trochę poczekać.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość