Marketing internetowy

Dęblin

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to jedna z najważniejszych gałęzi marketingu we współczesnym biznesie. Polega on na wykorzystywaniu różnych narzędzi internetowych w celu promocji i sprzedaży produktów lub usług. Dzięki marketingowi internetowemu możemy dotrzeć do ogromnej liczby potencjalnych klientów z całego świata, a to przekłada się na zwiększenie sprzedaży i rozpoznawalności marki. Wśród najpopularniejszych działań z zakresu marketingu internetowego znajdują się między innymi kampanie reklamowe na portalach społecznościowych, e-mail marketing, pozycjonowanie stron internetowych czy tworzenie treści wideo. Kreatywność i innowacyjność są kluczem do sukcesu w tej dziedzinie, dlatego warto być na bieżąco z najnowszymi trendami i zawsze szukać nowych sposobów na dotarcie do swojej grupy docelowej.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Od kilkunastu lat Alte Media specjalizuje się w marketingu internetowym, zatrudniając specjalistów i pasjonatów tej dziedziny.

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google i pomagamy naszym klientom skutecznie wykorzystać działania promocyjne w wyszukiwarce, maksymalizując korzyści zarówno pod względem sprzedaży, jak i wizerunku.

Naszym celem jest kompleksowe podejście, obejmujące opracowanie pełnej strategii dla Twoich działań promocyjnych w Internecie oraz nadzór nad jej wdrożeniem. Śledzimy postępy na bieżąco, co pozwala nam stale doskonalić nasze wspólne działania. Jeśli chcesz poznać potęgę reklamy w Internecie, trafiłeś we właściwe miejsce!

Alte Media to zespół ekspertów, którzy przez lata pogłębiali swoją wiedzę z zakresu promocji w sieci. Specjalizujemy się w różnych narzędziach i nieustannie testujemy nowe rozwiązania, aby nasi klienci mieli pewność, że podejmują działania z najlepszym partnerem. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, choć na niektóre trzeba trochę poczekać. Z nami Twoje działania promocyjne prowadzą do sukcesu!

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

strategia marketingowa
Blog

Strategie content marketingowe w mediach społecznościowych – co działa najlepiej?

Piotr Antoszek

17 maja 2024

pozycjonowanie lokalne marketing internetowy
Bez kategorii

Pozycjonowanie lokalne: jak skutecznie zdobyć klientów w swoim regionie?

Piotr Antoszek

17 maja 2024

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość