Marketing internetowy

Czyżew

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to strategia promocyjna, która wykorzystuje internet i inne narzędzia cyfrowe do dotarcia do potencjalnych klientów. W obrębie marketingu internetowego wyróżnić można wiele działań, na przykład reklamę w social mediach, pozycjonowanie stron internetowych czy e-mail marketing. Jedną z zalet marketingu internetowego jest fakt, że pozwala on dotrzeć do użytkowników internetu praktycznie z każdego miejsca na świecie. Ponadto jest on często tańszy i bardziej skuteczny niż tradycyjne formy promocji. W dzisiejszych czasach marketing internetowy jest niezwykle ważnym elementem w strategii marketingowej większości firm.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

AlteMedia to firma, której misją jest wspieranie klientów w osiąganiu sukcesów poprzez skuteczny marketing internetowy.

Nasza wizja polega na dostarczaniu innowacyjnych strategii i narzędzi, które pozwalają naszym klientom zwiększyć swoją widoczność i dotrzeć do ich docelowej grupy odbiorców. Nasz zespół to zespół doświadczonych specjalistów, którzy posiadają głęboką wiedzę w zakresie marketingu internetowego.

Jesteśmy pełni pasji i zaangażowania, a naszym celem jest przekraczanie oczekiwań naszych klientów. W AlteMedia dbamy o rozwój naszych pracowników, zapewniając im możliwość ciągłego uczenia się i poszerzania swoich umiejętności w dynamicznym środowisku.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość