Marketing internetowy

Czerwieńsk

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Dlaczego twoja firma powinna promować się w Internecie?

W dzisiejszych czasach, klienci coraz częściej szukają informacji o produktach i usługach online. Dlatego, jeśli twoja firma nie ma obecności w Internecie, po prostu traci potencjalnych klientów. Promowanie się w Internecie pozwala dotrzeć do nowych odbiorców, a także zachęcać już istniejących do regularnych zakupów. Dzięki różnym narzędziom marketingowym online, takim jak reklama w mediach społecznościowych czy mailing, Twoja firma może przyciągnąć uwagę odbiorców z całego świata. Nie ma wątpliwości, że promowanie się w Internecie to nie tylko wybór opłacalny, ale także niezbędny w dzisiejszym świecie biznesu.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Misją AlteMedia jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesów oraz przejrzyste i uczciwe działanie.

Nasza wizja to dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów dużo przed konkurencją.

AlteMedia tworzą profesjonaliści, którzy mają dużą satysfakcję z wykonywanej pracy. Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów, którzy mają duże ambicje i doskonale wpisują się w naszą wizję firmy.

Każdy z nas wnosi niezastąpione umiejętności, wartości i indywidualne cechy do naszego zespołu, co pozwala nam stale się rozwijać i uczyć się od siebie nawzajem. Stawiamy na przyjazną atmosferę pracy, co sprzyja skutecznemu działaniu i pomaga w osiąganiu kolejnych sukcesów. Dążymy do działania i ciągłego rozwoju, dlatego poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę, biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość