Marketing internetowy

Cybinka

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Dlaczego twoja firma powinna promować się w Internecie?

W dzisiejszych czasach obecność online jest kluczowa dla sukcesu każdej firmy. Promocja w Internecie to doskonały sposób na zwiększenie zasięgu i dotarcie do większej liczby potencjalnych klientów. Nie tylko jest to bardziej efektywne niż tradycyjne metody reklamowe, ale także pozwala na śledzenie działań marketingowych i ich skuteczność. Dodatkowo, działania online pozwalają lepiej poznać odbiorców i dostosować ofertę do ich potrzeb, co przekłada się na większą skuteczność działań i szanse na pozyskanie nowych klientów. Z tego powodu, jeśli Twoja firma nie jest jeszcze obecna w Internecie, to właśnie teraz jest dobry moment na rozpoczęcie działań w tym kierunku.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym zadaniem jest wspomaganie klientów w rozwoju swoich biznesów i zachowanie uczciwości i przejrzystości w działaniach. Nasza wizja polega na dostarczaniu innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów znacznie przed konkurencją.

Osoby tworzące AlteMedia są fachowcami w swojej branży i czerpią ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów o dużych ambicjach, którzy idealnie wpasowują się w naszą wizję firmy.

Każdy z nas wnosi niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, które pozwalają nam na ciągły rozwój i naukę od siebie nawzajem. Dbamy o przyjazną atmosferę w pracy, co sprzyja efektywnemu działaniu i pomaga w osiąganiu kolejnych sukcesów.

Stawiamy na działanie i nieustanny rozwój, dlatego też nieustannie poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość