Marketing internetowy

Cybinka

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Dlaczego twoja firma powinna promować się w Internecie?

W dzisiejszych czasach obecność online jest kluczowa dla sukcesu każdej firmy. Promocja w Internecie to doskonały sposób na zwiększenie zasięgu i dotarcie do większej liczby potencjalnych klientów. Nie tylko jest to bardziej efektywne niż tradycyjne metody reklamowe, ale także pozwala na śledzenie działań marketingowych i ich skuteczność. Dodatkowo, działania online pozwalają lepiej poznać odbiorców i dostosować ofertę do ich potrzeb, co przekłada się na większą skuteczność działań i szanse na pozyskanie nowych klientów. Z tego powodu, jeśli Twoja firma nie jest jeszcze obecna w Internecie, to właśnie teraz jest dobry moment na rozpoczęcie działań w tym kierunku.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym zadaniem jest wspomaganie klientów w rozwoju swoich biznesów i zachowanie uczciwości i przejrzystości w działaniach. Nasza wizja polega na dostarczaniu innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów znacznie przed konkurencją.

Osoby tworzące AlteMedia są fachowcami w swojej branży i czerpią ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów o dużych ambicjach, którzy idealnie wpasowują się w naszą wizję firmy.

Każdy z nas wnosi niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, które pozwalają nam na ciągły rozwój i naukę od siebie nawzajem. Dbamy o przyjazną atmosferę w pracy, co sprzyja efektywnemu działaniu i pomaga w osiąganiu kolejnych sukcesów.

Stawiamy na działanie i nieustanny rozwój, dlatego też nieustannie poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Paweł

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

sztuczna inteligencja
Aktualności

Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w marketingu?

Marta

24 lutego 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość