Marketing internetowy

Choroszcz

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dzisiaj jedno z najszybciej rozwijających się dziedzin marketingu. Światowa sieć daje nieograniczone możliwości, aby dotrzeć do klientów z całego świata w sposób skuteczny i efektywny. Marketing internetowy to przede wszystkim wykorzystanie różnych form reklamy, takich jak kampanie na stronach internetowych, social media, mailingi czy newslettery. Większość firm inwestuje teraz w działania marketingowe w sieci, ponieważ to właśnie tam można dotrzeć do celowej grupy odbiorców i zbudować z nią bliższe, dłuższe relacje. Dzięki marketingowi internetowemu, firmy mogą lepiej poznać swoich klientów, dowiedzieć się, co ich interesuje i jakie są ich potrzeby. To z kolei umożliwia dopasowanie oferty do potrzeb rynku i ulepszanie działalności firmy.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

W AlteMedia naszą misją jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesu poprzez uczciwość i przejrzystość.

Chcemy dostarczać innowacyjne usługi i rozwiązania, które pozwolą naszym klientom przewyższyć konkurencję. Tworzymy zespół AlteMedia z ludźmi, którzy posiadają głęboką wiedzę w swoich branżach i czerpią ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Jesteśmy kompetentnymi specjalistami o dużych ambicjach, którzy idealnie wpisują się w wizję naszej firmy. Każdy z nas wnosi niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, co pozwala nam stale się rozwijać i wzajemnie uczyć.

W AlteMedia stawiamy na przyjazną atmosferę pracy, która sprzyja efektywnemu działaniu i pomaga w osiąganiu kolejnych sukcesów. Dążymy do ciągłego rozwoju, dlatego stale poszerzamy naszą wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość