Marketing internetowy

Chojnów

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy, obecnie to nieodłączny element prowadzenia działalności gospodarczej. Jest to sposób na dotarcie do potencjalnych klientów w sieci oraz budowanie ich zainteresowania oferowanym produktem czy usługą. W skrócie, marketing internetowy to zestaw działań wykorzystujących narzędzia internetowe w celu promocji przedsiębiorstwa. W dzisiejszych czasach konsumenci coraz chętniej przeglądają oferty firm na stronach internetowych i w mediach społecznościowych, dlatego nie można lekceważyć siły marketingu internetowego. Jego celem jest osiągnięcie pozytywnego wizerunku marki i zachęcenie klientów do skorzystania z oferowanych przez nią usług lub produktów.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Nasza firma, AlteMedia, specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług marketingowych, które pomagają klientom odnieść sukces w świecie internetowym.

Naszym celem jest dostarczanie innowacyjnych strategii i narzędzi, które pomagają naszym klientom zdobyć przewagę konkurencyjną i poprawić wyniki biznesowe. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie w dziedzinie marketingu internetowego.

Jesteśmy zespołem pełnym pasji i zaangażowania i zawsze gotowym sprostać wymaganiom naszych klientów. W AlteMedia inwestujemy w naszych pracowników, dając im możliwość rozwoju i ciągłego doskonalenia swoich umiejętności, aby byli liderami zmian w branży.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość