Marketing internetowy

Chojnów

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy, obecnie to nieodłączny element prowadzenia działalności gospodarczej. Jest to sposób na dotarcie do potencjalnych klientów w sieci oraz budowanie ich zainteresowania oferowanym produktem czy usługą. W skrócie, marketing internetowy to zestaw działań wykorzystujących narzędzia internetowe w celu promocji przedsiębiorstwa. W dzisiejszych czasach konsumenci coraz chętniej przeglądają oferty firm na stronach internetowych i w mediach społecznościowych, dlatego nie można lekceważyć siły marketingu internetowego. Jego celem jest osiągnięcie pozytywnego wizerunku marki i zachęcenie klientów do skorzystania z oferowanych przez nią usług lub produktów.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Nasza firma, AlteMedia, specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług marketingowych, które pomagają klientom odnieść sukces w świecie internetowym.

Naszym celem jest dostarczanie innowacyjnych strategii i narzędzi, które pomagają naszym klientom zdobyć przewagę konkurencyjną i poprawić wyniki biznesowe. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie w dziedzinie marketingu internetowego.

Jesteśmy zespołem pełnym pasji i zaangażowania i zawsze gotowym sprostać wymaganiom naszych klientów. W AlteMedia inwestujemy w naszych pracowników, dając im możliwość rozwoju i ciągłego doskonalenia swoich umiejętności, aby byli liderami zmian w branży.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Paweł

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

sztuczna inteligencja
Aktualności

Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w marketingu?

Marta

24 lutego 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość