Marketing internetowy

Chojna

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy jest obecnie jednym z najważniejszych narzędzi, które pozwala zwiększyć zasięg i skuteczność działań biznesowych. Dlaczego warto zatem korzystać z tej formy promocji? Przede wszystkim ze względu na ogromny potencjał Internetu - każdego dnia dziesiątki milionów ludzi przegląda sieć, a korzystanie z różnych platform społecznościowych stało się niemal standardem. To właśnie tam możemy dotrzeć do naszej grupy docelowej, co przekłada się na wzrost sprzedaży. Marketing internetowy daje również możliwość precyzyjnego targetowania, czyli kierowania reklam w sposób optymalny, tak aby trafiały do osób zainteresowanych naszymi produktami lub usługami. Dzięki tej strategii oszczędzamy czas i pieniądze, a równocześnie zwiększamy skuteczność działań biznesowych.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Od kilkunastu lat zajmujemy się marketingiem internetowym! W Alte Media zatrudniamy pasjonatów z tej tematyki, którzy są specjalistami w swoim fachu. Nasz zespół jest Certyfikowanym Partnerem Google, co świadczy o naszych umiejętnościach w sprawnym wykorzystywaniu działań promocyjnych w wyszukiwarkach.

Naszym celem jest maksymalizowanie korzyści zarówno sprzedażowych, jak i wizerunkowych dla naszych klientów. Działamy kompleksowo i przygotowujemy pełną strategię działań promocyjnych w Internecie oraz zajmujemy się jej wdrożeniem.

Nasz stały monitoring postępów umożliwia nam na bieżąco ulepszanie naszych działań. Oferujemy niesamowitą moc reklamy w internecie, dzięki naszemu doświadczeniu i ciągłemu zgłębianiu wiedzy w tej dziedzinie.

Alte Media to zespół ekspertów, którzy testują nowe rozwiązania, aby nasze działania były zawsze na najwyższym poziomie. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a jeśli trzeba, to trochę poczekamy, ale osiągniemy zamierzone cele.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

strategia marketingowa
Blog

Strategie content marketingowe w mediach społecznościowych – co działa najlepiej?

Piotr Antoszek

17 maja 2024

pozycjonowanie lokalne marketing internetowy
Bez kategorii

Pozycjonowanie lokalne: jak skutecznie zdobyć klientów w swoim regionie?

Piotr Antoszek

17 maja 2024

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość