Marketing internetowy

Bychawa

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to rodzaj marketingu, który odbywa się w internecie. W dzisiejszych czasach coraz więcej firm korzysta z tego rodzaju marketingu, ponieważ jest to bardzo skuteczna metoda dotarcia do potencjalnych klientów. Najpopularniejsze narzędzia, jakie wykorzystuje się w marketingu internetowym, to między innymi wyszukiwarki internetowe, portale społecznościowe czy też kampanie reklamowe w postaci banerów lub filmów reklamowych. Dzięki marketingowi internetowemu firmy mogą skuteczniej docierać do swojej grupy docelowej oraz budować silną markę w sieci.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Od kilkunastu lat Alte Media zajmuje się marketingiem internetowym, zatrudniając specjalistów i pasjonatów tej dziedziny.

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google i pomagamy naszym klientom sprawnie wykorzystać działania promocyjne w wyszukiwarkach, maksymalizując korzyści zarówno sprzedażowe jak i wizerunkowe.

Naszym celem jest kompleksowe działanie, przygotowując pełną strategię dla Twoich działań promocyjnych w Internecie oraz jej wdrożenie. Prowadzimy stały monitoring postępów, dzięki czemu na bieżąco możemy udoskonalać nasze wspólne działania. Jeżeli chcesz poznać niesamowite możliwości reklamy w Internecie, trafiłeś do odpowiednich ludzi!

Alte Media to zespół ekspertów, którzy od lat zgłębiają swoją wiedzę związane z promocją w sieci. Specjalizujemy się w różnorodnych narzędziach i stale testujemy nowe rozwiązania, aby nasi klienci mieli pewność, że są z najlepszymi. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, choć do niektórych trzeba trochę poczekać. Z nami Twoje działania promocyjne będą prowadzić do sukcesu!

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość