Marketing internetowy

Brzozów

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to zbiór działań, które mają na celu zwiększenie zasięgu i sprzedaży produktów lub usług w mediach cyfrowych. W dzisiejszych czasach, w dobie rozwijającej się technologii, marketing internetowy jest nieodzowny dla wielu branż i firm. Jest to sposób na dotarcie do szerszej grupy odbiorców, ale również na zbudowanie marki oraz zwiększenie lojalności klientów. W skład działań marketingu internetowego wchodzą: pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach, prowadzenie kampanii reklamowych w mediach społecznościowych, e-mail marketing oraz wiele innych. Warto pamiętać, że marketing internetowy jest dynamiczną dziedziną, która stale się zmienia i udoskonala.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wsparcie klientów w rozwoju ich biznesów oraz bycie prawdziwym i przejrzystym w działalności. Naszą wizją jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów przed konkurencją.

AlteMedia tworzą osoby znające się na swojej branży i czerpiące ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów z dużymi ambicjami, którzy doskonale wpisują się w wizję naszej firmy.

Każdy z nas wnosi do zespołu niezastąpione umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, dzięki czemu cały czas się rozwijamy i uczymy się od siebie nawzajem.

Dbamy o przyjazną atmosferę pracy, która sprzyja efektywnemu działaniu i pomaga osiągać kolejne sukcesy. Postawiliśmy na działanie i nieustanny rozwój, dlatego zwiększamy nasze umiejętności i wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość