Marketing internetowy

Braniewo

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy stanowi dzisiaj jedno z kluczowych narzędzi, które pozwala na zwiększenie zasięgu oraz skuteczności działań biznesowych. Dlaczego warto zatem korzystać z tej formy promocji? Przede wszystkim ze względu na ogromny potencjał Internetu - każdego dnia dziesiątki milionów osób korzysta z Internetu, a korzystanie z różnych platform społecznościowych jest już standardem. To właśnie tam możemy dotrzeć do naszej grupy docelowej, co bezpośrednio przekłada się na wzrost sprzedaży. Marketing internetowy daje nam również możliwość precyzyjnego targetowania, czyli przekierowywania reklam w optymalny sposób, by trafiały do osób zainteresowanych naszymi produktami lub usługami. Dzięki temu oszczędzamy czas i pieniądze, a jednocześnie zwiększamy skuteczność działań biznesowych.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Nasza firma od kilkunastu lat zajmuje się marketingiem internetowym, a w tym czasie zdobyliśmy doświadczenie i wiedzę na temat najlepszych praktyk w promocji w sieci.

Zatrudniamy specjalistów i pasjonatów, którzy nie tylko znają się na rzeczy, ale również uwielbiają to, co robią. Jesteśmy dumni z faktu, że jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google, co potwierdza naszą wiedzę i dostęp do najnowszych narzędzi i rozwiązań.

Naszym celem jest pomaganie klientom w sprawnym wykorzystywaniu działań promocyjnych w wyszukiwarkach oraz maksymalizowanie korzyści zarówno sprzedażowych jak i wizerunkowych.

Oferujemy kompleksowe podejście, przygotowując pełną strategię działań promocyjnych w Internecie i zajmując się jej wdrożeniem. Regularnie monitorujemy wyniki naszych działań, aby stale się rozwijać i ulepszać naszą współpracę. Jeśli chcesz skorzystać z niesamowitej mocy reklamy w internecie, to z pewnością trafiłeś do odpowiednich ludzi! Alte Media to zespół ekspertów, którzy nieustannie rozwijają swoją wiedzę i testują nowe rozwiązania, aby nasi klienci mieli pewność, że pracują z najlepszymi.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a choć na niektóre trzeba poczekać, zawsze dążymy do osiągnięcia najlepszych wyników.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość