Marketing internetowy

Borne Sulinowe

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy jest obecnie jednym z najważniejszych narzędzi, które pozwala zwiększyć zasięg i skuteczność działań biznesowych. Dlaczego warto z niego korzystać? Przede wszystkim ze względu na ogromny potencjał Internetu - codziennie dziesiątki milionów ludzi przegląda internet, a korzystanie z różnych platform społecznościowych jest już praktycznie standardem. To tam możemy dotrzeć do naszej grupy docelowej, co bezpośrednio przekłada się na wzrost sprzedaży. Marketing internetowy daje nam również możliwość precyzyjnego targetowania reklam, czyli skutecznego kierowania ich do osób zainteresowanych naszymi produktami lub usługami. Dzięki temu oszczędzamy czas i pieniądze, jednocześnie zwiększając efektywność działań biznesowych.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Od lat zajmujemy się marketingiem internetowym i skupiamy się na tym, by pomagać naszym klientom sprawnie wykorzystać promocję w wyszukiwarkach. Jesteśmy certyfikowanym partnerem Google, co pozwala nam maksymalizować korzyści zarówno sprzedażowe, jak i wizerunkowe.

Nasz zespół to specjaliści oraz pasjonaci tej tematyki, którzy cały czas zgłębiają wiedzę związana z promocją w sieci. Działamy kompleksowo, pomagając w przygotowaniu strategii działań promocyjnych w Internecie oraz ich wdrożeniu.

Regularny monitoring postępów pozwala nam na bieżąco ulepszanie naszych działań. Jeżeli szukasz ekspertów, którzy wykorzystują najlepsze narzędzia i cały czas testują nowe rozwiązania, to trafiłeś w właściwe miejsce.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, choć na niektóre z nich trzeba trochę poczekać. Poznaj niesamowitą moc reklamy w internecie z Alte Media!

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość