Marketing internetowy

Bisztynek

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy jest obecnie jednym z najważniejszych narzędzi, które umożliwia zwiększenie zasięgu i efektywności działalności biznesowej. Dlaczego warto zatem korzystać z tej formy promocji? Przede wszystkim ze względu na ogromny potencjał internetu - codziennie dziesiątki milionów osób przegląda sieć, a korzystanie z różnych platform społecznościowych jest już niemal standardem. To właśnie tam możemy dotrzeć do naszej grupy docelowej, co przekłada się na wzrost sprzedaży. Marketing internetowy daje również możliwość precyzyjnego targetowania, czyli kierowania reklam w sposób optymalny, by trafiały do osób zainteresowanych naszymi produktami lub usługami. Dzięki temu oszczędzamy czas i pieniądze, a jednocześnie zwiększamy skuteczność naszej działalności biznesowej.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Alte Media to zespół specjalistów, którzy od wielu lat zajmują się marketingiem internetowym. Poza pasją i wiedzą, posiadamy certyfikat Google Partner, który poświadcza nasze umiejętności w tej dziedzinie.

Naszym celem jest pomaganie naszym klientom skutecznie wykorzystać narzędzia reklamowe w wyszukiwarkach internetowych, aby maksymalizować korzyści, zarówno sprzedażowe, jak i wizerunkowe.

Działamy kompleksowo, dostarczając pełną strategię działań reklamowych oraz stały monitoring postępów, aby w każdej chwili mogliśmy ulepszać swoje działania.

Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy specjalizują się w różnych narzędziach i cały czas testują nowe rozwiązania. Nie boimy się wyzwań i szukamy niemożliwych rzeczy - wiemy, że czasem należy trochę poczekać, ale na końcu zawsze osiągamy sukces.

Jeśli chcesz poznać niesamowitą moc reklamy w internecie, zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

sztuczna inteligencja
Aktualności

Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w marketingu?

Marta

24 lutego 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość