Marketing internetowy

Augustów

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziedzina, która od lat nabiera na znaczeniu. W skrócie, jest to sposób promowania produktów i usług za pomocą Internetu. Dzięki marketingowi internetowemu firmy mogą dotrzeć do swoich klientów w bardziej efektywny i celowy sposób, wykorzystując dostępne na rynku narzędzia, takie jak reklama w wyszukiwarkach, email marketing, content marketing czy social media. Jednym z największych atutów marketingu internetowego jest jego zasięg - dzięki niemu można dotrzeć do potencjalnych klientów z całego świata. Co więcej, marketing w sieci pozwala na dokładniejsze zdefiniowanie grupy docelowej i lepsze zrozumienie potrzeb klientów. W dzisiejszych czasach marketing internetowy jest nieodłącznym elementem każdej biznesowej strategii, a jego rozwój wydaje się być niewyczerpany.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesów oraz być szczerymi i transparentnymi w działaniach.

Naszą wizją jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów na długo przed konkurencją. W AlteMedia pracują fachowcy znający swoje branże i czerpiący zadowolenie z wykonywanej pracy.

Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów z dużymi ambicjami, idealnie wpisujących się w naszą firmową wizję. Każdy z nas wnosi do zespołu unikalne umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, dzięki czemu ciągle rozwijamy się i uczymy od siebie nawzajem. Stawiamy na przyjazną atmosferę pracy, która sprzyja efektywnemu działaniu i pomaga w osiąganiu kolejnych sukcesów. Działamy aktywnie i nieustannie się rozwijamy, poszerzając nasze umiejętności i wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Paweł

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

sztuczna inteligencja
Aktualności

Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w marketingu?

Marta

24 lutego 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość