Marketing internetowy

Augustów

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziedzina, która od lat nabiera na znaczeniu. W skrócie, jest to sposób promowania produktów i usług za pomocą Internetu. Dzięki marketingowi internetowemu firmy mogą dotrzeć do swoich klientów w bardziej efektywny i celowy sposób, wykorzystując dostępne na rynku narzędzia, takie jak reklama w wyszukiwarkach, email marketing, content marketing czy social media. Jednym z największych atutów marketingu internetowego jest jego zasięg - dzięki niemu można dotrzeć do potencjalnych klientów z całego świata. Co więcej, marketing w sieci pozwala na dokładniejsze zdefiniowanie grupy docelowej i lepsze zrozumienie potrzeb klientów. W dzisiejszych czasach marketing internetowy jest nieodłącznym elementem każdej biznesowej strategii, a jego rozwój wydaje się być niewyczerpany.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Naszym celem jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesów oraz być szczerymi i transparentnymi w działaniach.

Naszą wizją jest dostarczanie innowacyjnych usług i rozwiązań dla klientów na długo przed konkurencją. W AlteMedia pracują fachowcy znający swoje branże i czerpiący zadowolenie z wykonywanej pracy.

Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów z dużymi ambicjami, idealnie wpisujących się w naszą firmową wizję. Każdy z nas wnosi do zespołu unikalne umiejętności, najwyższe wartości i indywidualne cechy, dzięki czemu ciągle rozwijamy się i uczymy od siebie nawzajem. Stawiamy na przyjazną atmosferę pracy, która sprzyja efektywnemu działaniu i pomaga w osiąganiu kolejnych sukcesów. Działamy aktywnie i nieustannie się rozwijamy, poszerzając nasze umiejętności i wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i kursach.

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

SEO pozycjonowanie trendy
Aktualności

SEO w 2024 – najnowsze trendy i techniki optymalizacji dla wyszukiwarek

Jacek Kałuża

19 marca 2024

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość