Marketing internetowy

Annopol

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to rodzaj marketingu, który wykorzystuje Internet jako główne narzędzie reklamowe. W dzisiejszych czasach, kiedy większość ludzi korzysta z Internetu, marketing online stał się bardzo skutecznym sposobem dotarcia do swojej grupy docelowej. Marketing internetowy obejmuje wiele działań, takich jak reklamy na stronach internetowych, kampanie e-mailowe, reklamy w wyszukiwarkach internetowych, media społecznościowe, a także marketing treści. Dzięki temu, że Internet umożliwia dokładne śledzenie efektywności kampanii marketingowych, marketing internetowy stał się jednym z najbardziej mierzalnych sposobów pozyskiwania nowych klientów.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Od kilku lat Alte Media zajmuje się marketingiem internetowym, zatrudniając specjalistów i pasjonatów tej dziedziny. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google i pomagamy naszym klientom efektywnie wykorzystać działania promocyjne w wyszukiwarkach, aby maksymalizować korzyści zarówno sprzedażowe, jak i wizerunkowe. Naszym celem jest kompleksowe podejście, obejmujące pełną strategię dla Twojej promocji w Internecie oraz jej wdrożenie. Monitorujemy postępy na bieżąco, aby stale doskonalić naszą wspólną pracę. Jeśli chcesz poznać niesamowitą moc reklamy w Internecie, trafiłeś we właściwe miejsce! Alte Media to zespół ekspertów, którzy od lat pogłębiają swoją wiedzę z zakresu promocji w sieci. Specjalizujemy się w różnych narzędziach i stale testujemy nowe rozwiązania, aby nasi klienci mieli pewność, że działamy zgodnie z najlepszymi praktykami. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych - choć na niektóre trzeba poczekać. Z nami Twoje działania promocyjne prowadzą do sukcesu!

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

Google Ads
Aktualności

Jak realizować skuteczne kampanie Google Ads?

Jacek Kałuża

24 marca 2023

social media
Aktualności

Czy każda branża powinna być widoczna w mediach społecznościowych?

Karolina

10 marca 2023

sztuczna inteligencja
Aktualności

Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w marketingu?

Marta

24 lutego 2023

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość