Marketing internetowy

Aleksandrów Łódzki

Dostarczamy wartościowy ruch, klientów i sprzedaż we wszystkich kanałach. W czym możemy ci pomóc?

pewny partnerpewny partner

Czym jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to dziedzina, która stała się bardzo popularna w erze cyfrowej. Polega na promowaniu produktów i usług za pomocą różnorodnych narzędzi internetowych, takich jak strony internetowe, media społecznościowe i e-maile marketingowe. Jest to świetna metoda dotarcia do większej liczby klientów i zbudowania ich zainteresowania, co prowadzi do zwiększenia sprzedaży. Marketing internetowy wymaga dużej wiedzy na temat zachowań i preferencji klientów, a także umiejętności korzystania z różnych narzędzi i technologii. Dlatego jest to dziedzina, która stale się rozwija i wymaga ciągłej nauki i doskonalenia.

Pozycjonowanie

Zdobywaj czołowe pozycje w Google. Wybierz skuteczną formę promocji w wyszukiwarce, zwiększ ruch na Twojej witrynie i wyprzedź konkurencję!

Kampanie reklamowe

najskuteczniejsze narzędzia promocji w internecie. Skorzystaj z kompleksowej i indywidualnej

Social Media

Zdobądź przywiązanie Klientów do Twojej marki. Zaangażuj ich poprzez Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram – dzięki nim sprzedawaj więcej!

Analityka webowa

Wykorzystaj Google Analytics, aby monitorować statystyki. Sprawdzaj wyniki na bieżąco i dowiedz się, które elementy strony wymagają optymalizacji.

Content webowy

Niech Twoja strona zacznie naprawdę sprzedawać! Przygotujemy dla Ciebie teksty, które wygenerują wartościowy ruch i będą przyjazne dla użytkowników.

Szkolenia

Działamy na rynku od kilkunastu lat i szczerze możemy powiedzieć, że marketing internetowy znamy „od podszewki”. Przyszedł czas na to, aby dzielić się wiedzą z Tobą!

O nas

Od kilku lat Alte Media zajmuje się marketingiem internetowym, zatrudniając specjalistów i pasjonatów w tej dziedzinie.

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google i pomagamy naszym klientom skutecznie wykorzystać działania promocyjne w wyszukiwarkach, maksymalizując korzyści zarówno pod względem sprzedaży, jak i wizerunku. Naszym celem jest kompleksowe podejście, obejmujące opracowanie pełnej strategii dla Twoich działań promocyjnych w Internecie oraz jej wdrożenie. Prowadzimy stałe monitorowanie postępów, aby regularnie ulepszać nasze wspólne działania. Jeśli chcesz poznać niesamowitą siłę reklamy w Internecie, trafiłeś we właściwe ręce!

Alte Media to zespół ekspertów, którzy od lat zgłębiają swoją wiedzę związanych z promocją w sieci. Specjalizujemy się w różnych narzędziach i ciągle testujemy nowe rozwiązania, aby nasi klienci mieli pewność, że korzystają z najlepszych praktyk. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, choć z niektórymi trzeba poczekać. Dzięki nam Twoje działania promocyjne doprowadzą Cię do sukcesu!

Blog

Potrzebujesz aktualnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego? Nasi specjaliści już zacierają ręce, aby Ci ją dostarczyć. Śledź naszego bloga i zagnij wszystkich ciekawostkami ze świata mediów społecznościowych, SEO oraz Google Ads. A to tylko część poruszanych przez nas tematów!

strategia marketingowa
Blog

Strategie content marketingowe w mediach społecznościowych – co działa najlepiej?

Piotr Antoszek

17 maja 2024

pozycjonowanie lokalne marketing internetowy
Bez kategorii

Pozycjonowanie lokalne: jak skutecznie zdobyć klientów w swoim regionie?

Piotr Antoszek

17 maja 2024

wideo marketing kampanie
Bez kategorii

Marketing wideo – jak wykorzystać potencjał wideo do zwiększenia zaangażowania i konwersji?

Piotr Antoszek

17 kwietnia 2024

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

  Email*

  Telefon*

  Osoba odpowiedzialna za kontakt*

  Adres strony internetowej

  Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

  Wiadomość