Kariera

Staż płatny w branży SEO/SEM

Gotowy na start?

Chcesz się rozwijać w branży SEO/SEM? Chcesz pracować dla znanych marek, przy fajnych projektach pod okiem doświadczonych SEOwców, speców od Google Adwords, Analyticsa czy Social Media. Aplikuj na płatny staż – sprawdzisz się, nie pozwolimy Ci odejść!

WYMAGANIA:

  • swobodne korzystanie z komputera i narzędzi internetowych
  • zainteresowanie pozycjonowaniem / marketingiem internetowym
  • dobra organizację pracy i samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • potrzeba rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązków (punktualność, frekwencja)
  • kreatywność, energia i zapał do pracy

OBOWIĄZKI:

  • wsparcie działań SEO pod okiem doświadczonych SEO/SEMowców
  • tworzenie treści na potrzeby działań marketingowych
  • optymalizacja witryn pod kątem SEO
  • pozyskiwanie linków, profilowanie, katalogowanie
  • praca przy realizacji kampanii marketingu internetowego
  • raportowanie pracy w narzędziach wewnętrznych firmy

CO OFERUJEMY:

  • Praca czołowej trójmiejskiej agencji SEO/SEM docenionej jako top 20 agencji z największym potencjałem wzrostu w Polsce
  • Możliwość rozwoju umiejętności i wiedzy w oparciu o doświadczenie naszego zespołu i szkolenia
  • Praca w PPNT – świetna komunikacja, centrum Gdyni przy SKM i przystankach autobusów, nowa stacja PKM w budowie
  • Środowisko pracy takie jak lubisz (mac/win), 2 monitory, samodzielne stanowisko, wygodne biurko i krzesło
  • Elastyczne godziny pracy oraz praca zdalna w tygodniu – dopasujemy się do Ciebie
  • Opcja zatrudnienia po odbytym stażu dla wybranych osób

Dołącz do naszego zespołu!

Chcesz zostać członkiem zespołu Alte Media? Wyślij swoje zgłoszenie i dołącz do naszej firmy!