Kariera

Przedstawiciel regionalny – handlowiec

Jesteś handlowcem z krwi i kości?

Regularnie sprzedajesz lód Eskimosom lub piasek na pustyni? Reklamę internetową dostarczasz klientom na paletach? Nie ty jeden! Jest tu nas więcej, dołącz do naszego sales teamu! Czekają wyzwania, złoto i diamenty!

KOGO SZUKAMY:

  • Świetnego sprzedawcy – energicznego, wytrwałego, walczącego o klienta,
  • Z doświadczeniem w sprzedaży i ze zdolnościami handlowymi – warunek konieczny,
  • Łatwo w nawiązującego relacje w kontaktach osobistych/telefonicznych
  • W pełni samodzielnego w realizowanych zadaniach,
  • Dużym atutem będzie doświadczenie w pozyskiwaniu klientów usług e-marketingowych (Adwords, Facebook, kampanie PPC, SEO, SEM)

OBOWIĄZKI:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów agencji
  • Ofertowanie potencjalnych klientów w zakresie usług takich jak: pozycjonowanie, AdWords, Social Media
  • Realizowanie planów sprzedaży związanych z usługami z zakresu e-marketingu,
  • Aktywny udział w kreowaniu strategii sprzedaży firmy.

CO OFERUJEMY:

  • Praca czołowej trójmiejskiej agencji SEO/SEM docenionej jako top 20 agencji z największym potencjałem wzrostu w Polsce,
  • Możliwość rozwoju umiejętności i wiedzy w oparciu o doświadczenie naszego zespołu, szkolenia i konferencje (dedykowany budżet),
  • Stabilne warunki zatrudnienia (kilkanaście lat na rynku, umowa o pracę lub umowa typu b2b),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie solidna podstawa i wysokie premie zależne od wyników w pracy,
  • Praca zdalna lub w terenie – dopasujemy się do Ciebie
  • Środowisko pracy takie jak lubisz (mac/win), 2 monitory, samodzielne stanowisko, wygodne biurko i krzesło

Dołącz do naszego zespołu!

Chcesz zostać członkiem zespołu Alte Media? Wyślij swoje zgłoszenie i dołącz do naszej firmy!