XII Targi eHandlu – nadchodzimy!

Już za 2 tygodnie Alte Media pojawi się na XII edycji Targów eHandlu w Amber Expo w Gdańsku. Uczestnictwo w tym wydarzeniu to dla nas wiele biznesowych możliwości.  Jednocześnie – dla odwiedzających nas osób to okazja, żeby stanąć twarzą w twarz z osobami, które dbają dla nich o pozycjonowanie, reklamy i social media. Dlatego nie mogliśmy sobie odpuścić edycji, która odbywa się niemalże na naszym podwórku!


 

stoisko-Alte-Media
Stoisko z poprzedniej edycji targów – IX Targi eHandlu w Warszawie

W tym roku, oprócz świetnych gadżetów, przygotowaliśmy coś specjalnego – możliwość przeprowadzenia nieodpłatnego, niezobowiązującego audytu strony www lub sklepu. Dzięki niemu dowiesz się jakie podstawowe kroki podjąć, by zwiększyć konwersję i lepiej się pozycjonować. Brzmi zachęcająco, prawda?

 

Nasze miejsce na targach – A7.3 w sektorze A

 

 

Odwiedź targi i przekonaj się,  że e-commerce to już nie przyszłość – to teraźniejszość! Wykorzystanie komunikacji drogą elektroniczną w sprzedaży staje się coraz bardziej naturalne i wygodne nie tylko w kontaktach B2B, ale też podczas zwyczajnej transakcji klient – sprzedawca. Osób, które interesują się możliwościami i nowinkami z dziedziny e-handlu przybywa – rynek e-commerce w Polsce w 2016 roku osiągnął wartość 35,8 mld złotych, a w 2020 roku przekroczy poziom 63 mld zł. Zatem – przybywa i rozwiązań. Stąd narodziły się Targi eHandlu!

Popularność targów ciągle rośnie. Coraz więcej osób chce się promować za ich pośrednictwem i coraz więcej osób chce je odwiedzać. Korzyści jest sporo – od ofert specjalnych i atrakcyjnych cen, przez networking i wymianę doświadczeń, po zdobycie nowych klientów i podpatrywanie konkurencji.

To co? Widzimy się 10 maja na XII Targach eHandlu w Amber Expo Gdańsk?

Skontaktuj się z nami  Dominika
  Autor

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  03.04 2017

  Prima Aprilis – najlepsze kreacje marek

  Czytaj dalej →
  03.04 2017

  Prima Aprilis – najlepsze kreacje marek

  Czytaj dalej →
  03.04 2017

  Prima Aprilis – najlepsze kreacje marek

  Czytaj dalej →

  Skontaktuj się z nami
  i uzyskaj darmową wycenę!

  Przekonaj się, jak możesz zwiększyć zyski.