Pierwsze szkolenie przeprowadzone dla przedsiębiorców za nami! Podczas spotkania zorganizowanego we współpracy z Gdyńskim Centrum Wspierania Przedsiębiorczości opowiedzieliśmy na czym polega Skuteczny marketing internetowy z Google. Efektywne wykorzystywanie reklamy w sieci, to temat który interesuje wszystkich – niezależnie od branży w której pracują. Potwierdzeniem tego była frekwencja na naszym szkoleniu oraz bardzo pozytywne komentarze, które otrzymaliśmy po jego zakończeniu.

Szkolimy przedsiębiorców

Jesteśmy ekspertami i znamy marketing internetowy od podszewki. Nie oznacza to, że będziemy go definiować i nazywać (co jak wiedzą już uczestnicy spotkania nie jest proste :)). Celem szkolenia, które przeprowadziliśmy w Gdyni 13 maja, było pokazanie, jakie możliwości oferuje nam Internet i uświadomienie, że każdy przedsiębiorca może wykorzystać narzędzia Google do pozyskania nowych Klientów. Niezależnie od zakresu działalności, branży i grupy docelowej. Wystarczy dobra strategia, i profesjonalna realizacja założeń.

Szkolenie Alte Media
Skuteczny marketing internetowy z Google. Dowiedz się jak efektywnie wykorzystać reklamę w sieci, by pozyskać klientów dla Twojego biznesu! fot. A. Berg

O czym mówiliśmy?

Podczas kilkugodzinnego spotkania w budynku Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości udało nam się pokazać, jakie miejsce w dzisiejszym świecie zajmuje reklama internetowa i jakie ma możliwości rozwoju.  Przeprowadziliśmy uczestników szkolenia przez narzędzia Google, które w szybki sposób pozwalają nam budować sukces marki i firmy. Wszystkie wypowiedziane przez nas słowa znalazły swoje potwierdzenie także w Case Study. Na przykładzie jednej z realizowanych przez nas kampanii pokazaliśmy, jak w rzeczywistości wygląda skuteczny marketing internetowy. Teoria to nie wszystko, ważna jest realizacja i doświadczenie. Tym właśnie chcieliśmy się podzielić z obecnymi na sali.

Pozytywna energia i konstruktywne pytania

Temat reklamy internetowej, przede wszystkim tej skutecznej, jest obszerny. Nie da się opowiedzieć wszystkiego w kilka godzin. Nasza wiedza to lata pracy. Nawet gdybyśmy bardzo chcieli ją maksymalnie skondensować, to powstałoby kilka tomów raczej nielekkich encyklopedii:). Dlatego ogromną radością podczas szkolenia były dla nas celne pytania uczestników. Mamy nadzieję, że na wszystkie udało nam się wyczerpująco odpowiedzieć.

Zainteresowanie oraz wiele ciepłych słów, które otrzymaliśmy po przeprowadzonym szkoleniu są dla nas motywacją do jego powtórzenia. Tym razem może w konkretniejszej tematyce. Zainteresowani? Śledźcie naszego bloga i profil na FB!

Mała Galeria zdjęć ze szkolenia! (fot. A.Berg)

Nasz zespół prowadzący szkolenie Czym jest marketing internetowy Szkolenie dla Przedsiębiorców

Szkolenie dla Przedsiębiorców Gdynia Szkolenie Alte Szkolenie GCWP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.