Nowy komunikator od Google?

Każdy z nas na pewno korzysta z jakiegoś komunikatora. Gdyby się tak chwilę zastanowić, to nawet na co dzień z kilku. Ich zaletą jest szybka, prosta komunikacja czy możliwość konwersacji indywidualnych i grupowych. A co byście powiedzieli na rozmowę z robotem, który pomoże Wam znaleźć rozwiązanie problemu i odpowie na trudne pytania? Już niedługo może to być możliwe, dzięki nowej aplikacji mobilnej od Google.

Pamiętacie jeszcze Gadu-Gadu, a może nadal z niego korzystacie? Komunikator z charakterystycznym, uśmiechniętym żółtym słoneczkiem robił w Polsce furorę, następnie został wyparty przez kolejne generacje komunikatorów, chociażby Skype, WhatsApp, Messenger czy Hangouts. Od kilku tygodni krążą nieoficjalnie informacje o nowym komunikatorze od Google, który ma łączyć możliwość rozmowy ze znajomymi z wyszukiwaniem informacji.

Z kim porozmawiamy?

Na razie sam Google nie potwierdza żadnych pojawiających się wiadomości. Z tych nieoficjalnych wynika, że nowa aplikacja mobilna będzie umożliwiać nie tylko kontakt ze znajomymi, ale także uzyskanie odpowiedzi na zadawane pytania. Oznacza to, że wyszukiwarka Google będzie dostępna w komunikatorze, a proces poszukiwania interesujących nas zagadnień przyjmie formę rozmowy ze smartfonem. Podobno potentat pracuje nad nowym projektem już od roku, nie znamy jednak ani nazwy ani daty premiery.

komunikator, Google, nowy komunikator, aplikacja mobilna, wyszukiwarka w samrtfonie
Co nowego zaproponuje nam Google?

Jesteśmy ciekawi, czy inteligentny chatbot od Google zrewolucjonizuje rynek samych komunikatorów, a szerzej aplikacji mobilnych. I co na to pozostali przedsiębiorcy branży internetowej?

Skontaktuj się z nami  Marta
  Autor

  4 replies on “Nowy komunikator od Google?”

  Google ma już za sobą wiele niewypałów. Czy się wstrzelą w potrzeby i przyzwyczajenia użytkowników? Pożyjemy zobaczymy

  Myślę że podejmą próbę zunifikowania wszystkich dostępnych teraz komunikatorów w jedno. A pomysł z wyszukiwarką zaimplementowaną w komunikator? Jak napisał kolega wyżej pożyjemy zobaczymy.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  08.02 2016

  Wykluczenia w kampanii AdWords

  Czytaj dalej →
  08.02 2016

  Wykluczenia w kampanii AdWords

  Czytaj dalej →
  08.02 2016

  Wykluczenia w kampanii AdWords

  Czytaj dalej →

  Skontaktuj się z nami
  i uzyskaj darmową wycenę!

  Przekonaj się, jak możesz zwiększyć zyski.