Alte Media na IV Targach eHandlu

Za 2 tygodnie będziemy na IV Targach eHandlu które odbędą się tym razem w Poznaniu. W budynku Międzynarodowych Targów Poznańskich będziemy czekali na Państwa z prezentacją naszych usług, a z każdym zainteresowanym porozmawiamy w miłej atmosferze.

IV edycja odbędzie się 25 kwietnia w godzinach 10-18 i będzie to nasza kolejna impreza tego typu, na której będziemy wystawcami. Nasi specjaliści porozmawiają z każdą zainteresowaną osobom i będą służyć doradztwem i wiedzą z zakresu marketingu internetowego. Przy naszym stoisku (D16) będzie można poznać ofertę naszej firmy dotyczącą pozycjonowania, linków sponsorowanych, remarketingu, reklamy na YouTubie czy Facebook’u. Pod hasłem sprawdź czy zmierzasz w dobrym kierunku sporządzimy dla każdej zainteresowanej osoby bezpłatna analizę SEO strony internetowej. Dzięki takiej analizie dowiesz się jakie trzeba wprowadzić ewentualne poprawki, a także jakie elementy zewnętrzne mają wpływ na widoczność Twojego serwisu w Internecie. Cały raport zostanie przygotowywany na miejscu oraz wydrukowany. Od niedawna powiększyliśmy naszą ofertę o nową usługę jaką jest remarketing produktowy – AlteMatic. Jest to narzędzie wyświetlające spersonalizowane banery reklamowe osobom, które odwiedziły Twoją stronę lecz nie dokonały określonego działania na stronie, którym może być zakup produktu, rejestracja lub inna czynność. Na targach nasi specjaliści przedstawią Państwu szczegółowe informacje dotyczącej tej usługi.

Organizowane Targi eHandlu są idealnym miejscem by dowiedzieć się czegoś więcej na temat handlu internetowego, a także nawiązać nowe kontakty biznesowe oraz poznać partnerów z branży e-commerce. W tym roku na targach będzie obecnych ponad 100 wystawców m.in. dostawcy platform e-commerce, aplikacji ułatwiających funkcjonowanie i zarządzanie sklepem i firmą w internecie, agencje marketingowe, firmy hostingowe i odpowiedzialne za płatności oraz wiele innych. Również będą 2 sceny prezentacyjne gdzie będą odbywały się równolegle prezentacje dotyczące usług z dziedziny handlu w Internecie.

Każdy zwiedzający znajdzie coś ciekawego dla siebie. Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą relacją z zeszłej edycji.

Oficjalna strona Targów eHandlu: targiehandlu.pl.

Skontaktuj się z nami  Julia
  Autor
  Julia Zawitowska
  Specjalista SEO

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  29.03 2013

  Wesołych Świąt Wielkanocnych!

  Czytaj dalej →
  29.03 2013

  Wesołych Świąt Wielkanocnych!

  Czytaj dalej →
  29.03 2013

  Wesołych Świąt Wielkanocnych!

  Czytaj dalej →

  Skontaktuj się z nami
  i uzyskaj darmową wycenę!

  Przekonaj się, jak możesz zwiększyć zyski.