Certyfikaty Adwords Qualified Individual

Certyfikat Google Adwords Qualified Individual
Certyfikat Google Adwords Qualified Individual

Pragniemy z dumą (aczkolwiek też ze sporym poślizgiem) poinformować, że w chwili obecnej pracownicy w naszym zespole posiadają certyfikaty Google Qualified Individual czyli status Kwalifikowanego Specjalisty Google.


Status Kwalifikowanego specjalisty jest potwierdzeniem naszej zaawansowanej wiedzy na temat obsługi programu AdWords, uzyskanej dzięki przejściu szkoleń i zdaniu egzaminów certyfikacyjnych Google. Aby uzyskać status Kwalifikowanego specjalisty należy zdać dwa egzaminy. Pierwszy z podstaw funkcjonowania systemu adwords, drugi do wyboru z zaawansowanych kampanii tekstowych, zaawansowanego raportowania lub z prowadzenia zaawansowanych kampanii graficznych.

Ciekawe jest to, że niektóre firmy chwalą się certyfikatami, które nie zostały wystawione przez Google, a jedynie przez firmy szkoleniowe, co jedynie świadczy o tym, że ich pracownicy brali udział w odpowiednich szkoleniach… czasem jedynie na poziomie podstawowym (sic!). Nasze certyfikaty zostały wystawione bezpośrednio przez Google i są potwierdzeniem naszej wiedzy i doświadczenia w prowadzeniu kampanii Adwords dla naszych klientów. Ich autentyczność można sprawdzić na stronach Google.

Już wkrótce także będziemy przechodzić certyfikacje z zakresu Google Analytics co dodatkowo ugruntuje nasza pozycję specjalistów Google. Jak widać z nami warto pracować!

Skontaktuj się z nami  Lukasz
  Autor

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  01.02 2012

  Unikaj reklam na stronie

  Czytaj dalej →
  01.02 2012

  Unikaj reklam na stronie

  Czytaj dalej →
  01.02 2012

  Unikaj reklam na stronie

  Czytaj dalej →

  Skontaktuj się z nami
  i uzyskaj darmową wycenę!

  Przekonaj się, jak możesz zwiększyć zyski.