11 lat z Marketingiem Internetowym!

Pierwszego lipca obchodzimy nasze kolejne, 11 urodziny. To niesamowite, jak szybko minęło ostatnie kilkanaście lat. Można pokusić się nawet o stwierdzenie „jak jeden dzień”! Wspólnie przeżyliśmy wiele wspaniałych chwil i byliśmy świadkami niejednej rewolucji w marketingu internetowym. Jest to dla nas bardzo ważna chwila i cieszymy się, że możemy ją spędzać wspólnie z Wami. Przygotowaliśmy też wyjątkowe niespodzianki!

Tysiąc słów to za mało…

W związku z tak ważną dla nas chwilą, pozwoliliśmy sobie na moment zwolnić i spojrzeć w przeszłość. To jak wiele wspaniałych rzeczy zdarzyło się w historii naszej firmy budzi w nas pewną nostalgię, ale przede wszystkim dumę! Przeprowadzone kampanie reklamowe, wypozycjonowane słowa, strony i e-sklepy, które dzięki naszej pracy zaczęły przynosić zyski, liczymy w tysiącach. Przez te wszystkie lata udało nam się niejednokrotnie dowieść, że nie ma rzeczy niemożliwych w marketingu internetowym. Wszystko zależy od dobrze dobranych, profesjonalnie prowadzonych i dokładnie analizowanych działań.

Mamy dla Was prezent!

Z okazji naszych urodzin przygotowaliśmy też coś wyjątkowego. Bezpłatny poradnik z 11 wskazówkami, które pomogą zwiększyć użyteczność strony www. Świetnie poprowadzona kampania reklamowa to jedno. Dobrze funkcjonująca strona lub e-sklep, to drugie. Te dwa elementy wpływają na siebie wzajemnie. Zapraszamy do pobrania materiałów w wersji pdf i szybkiego wdrożenia naszych porad. Służymy oczywiście dodatkowymi informacjami i wsparciem.

Chcesz dowiedzieć się więcej o zwiększeniu użyteczności strony internetowej?

Kliknij w obrazek i pobierz e-booka z naszej strony internetowej! 

Urodzinowy poradnik "Jak zwiększyć użyteczność strony internetowej"
Urodzinowy poradnik „Jak zwiększyć użyteczność strony internetowej”

Rozwijamy się dla Was!

Przez ostatnie 11 lat zmieniły się strategie, techniki i narzędzia, które wykorzystujemy. Przecież jeszcze kilka lat temu niewiele osób w Polsce słyszało o kampaniach Google, a pozycjonowanie opierało się na wykorzystywaniu nieuczciwych technik. Dzięki ciągłemu dokształcaniu się naszego zespołu jesteśmy na bieżąco ze współczesnymi trendami e-reklamy i wykorzystujemy je w naszej pracy. Co jest ważne? To, że wszyscy w Alte Media działają z pasją. Brzmi banalnie? Może się tak wydawać, jednak każdy kto zna nasz zespół wie, że w prowadzone kampanie i działania reklamowe angażujemy się na 200%.

Współpraca z Google i szkolenia eksperckie

W 11-letniej historii Alte Media, trzykrotnie zmienialiśmy siedzibę – za każdym potrzebowaliśmy więcej przestrzeni. Mamy na koncie udział w wielu konferencjach, targach branżowych i szkoleniach. Jesteśmy pierwszą firmą na Pomorzu, której udało się uzyskać status Partnera Google. Współpracujemy z gigantem z Mountain View przy prowadzeniu kampanii sponsorowanych dla naszych klientów. W tym roku rozpoczęliśmy również naszą przygodę ze szkoleniami z zakresu reklamy internetowej dla przedsiębiorców. Jesteśmy ekspertami i lubimy dzielić się naszą wiedzą z innymi. To co nobilituje nas jednak najbardziej, to fakt że wielu naszych klientów jest z nami od samego początku. Wspólnie z nimi rozwijamy ich e-biznes i pielęgnujemy promocję stron www.

Czekamy na życzenia i rozdajemy nagrody

Chociaż nasze urodziny to tylko jeden dzień w roku – my świętujemy dłużej! Już od zeszłego tygodnia trwa nasz FaceBook’owy konkurs, w którym do wygrania nagrody – zestawy naszych firmowych gadgetów. Wygrywają najbardziej kreatywne wpisy!

Odwiedź nasz profil i złóż nam życzenia! 

Skontaktuj się z nami  Lukasz
  Autor

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  15.05 2015

  Szkolenie dla Przedsiębiorców

  Czytaj dalej →
  15.05 2015

  Szkolenie dla Przedsiębiorców

  Czytaj dalej →
  15.05 2015

  Szkolenie dla Przedsiębiorców

  Czytaj dalej →

  Skontaktuj się z nami
  i uzyskaj darmową wycenę!

  Przekonaj się, jak możesz zwiększyć zyski.