Alte Media na konferencji #IloveMKT

Nasi specjaliści marketingu internetowego mogą śmiało wykrzyczeć: I <3 Marketing! W tym przekonaniu utwierdziła nas również konferencja pod tym właśnie tytułem, która odbyła się we Warszawie w dniach 25-26 października. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć Dominiki, Managera Social Media.

IloveMKT selfie
Dominika tuż przed rozpoczęciem konferencji

I <3 Marketing & Social Media to dwudniowa konferencja, podczas której eksperci z branży internetowej wymieniają się doświadczeniem, zdobywanym w toku pracy nad kampaniami. Uczestnictwo w niej to również świetna okazja dla Alte Media, aby  spotkać się z partnerami oraz osobami z kręgu naszej specjalności.

Prelegenci poruszali różne kwestie związane z marketingiem oraz mediami społecznościowymi, pokazywali historie zarówno sukcesów i fuckupów. Informacjami, które pojawiały się niemal w każdej prezentacji były: malejące organiczne zasięgi na Facebooku (coraz ciężej będzie rozkręcić biznes bez wkładu finansowego), wartościowy content jako element przyciągający odbiorców (należy dopasować treści do grupy docelowej, słuchać jej i wchodzić z nią w dialog) oraz waga pokazywania ludzkiego oblicza marki (pokazywanie twarzy przynosi większe zainteresowanie, zasięgi – co może przełożyć się na większe przychody).

Magdalena Urbaniak Tkartormania
Magdalena Urbaniak i prelekcja „Jak zaorać Facebooka traktorem, czyli od zera do influencera”.

Naszym założeniem jest podążanie za nowymi trendami oraz wykorzystywanie ich w codziennej pracy nad reklamą dla naszych Klientów. Dlatego też atmosfera panująca na I <3 Marketing była dla nas niezwykle inspirująca. Przede wszystkim przekonaliśmy się, że wdrażamy właściwe rozwiązania nowoczesnego marketingu internetowego do budowanych strategii.

balony serca IloveMKT
#IloveMKT – love was in the air 😉

Zapraszamy do obejrzenia relacji z konferencji w formie filmu na naszym kanale YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=BLsyHdX4tDM oraz do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą mediów społecznościowych.

16.10 2017 optymalizacja seo

Czym jest optymalizacja strony i dlaczego...

Czytaj dalej
13.10 2017 Google Elevator

Google Elevator – nowe wyzwania czas...

Czytaj dalej
29.09 2017 szybkie ładowanie strony a konwersja

Szybko ładująca się strona a konwersja...

Czytaj dalej

Masz pytania ?

Jeśli masz dodatkowe pytania, chciałbyś uzyskać więcej informacji lub potrzebujesz wsparcia w działaniach marketingowych - odezwij się do na

    Email*

    Telefon*

    Wiadomość