Agencja interaktywna Bieruń

Od kilkunastu lat zajmujemy się marketingiem internetowym!

Nasz zespół to profesjonaliści i entuzjaści digital marketingu! Jako Certyfikowany Partner Google, oferujemy naszym Klientom skuteczne strategie promocji w wyszukiwarkach, które przynoszą wymierne korzyści sprzedażowe i budują silny wizerunek marki.
Chcesz odkryć prawdziwy potencjał reklamy internetowej? Jesteś we właściwym miejscu!

Alte Media to grono ekspertów, którzy od lat doskonalą swoje kompetencje w dziedzinie e-marketingu. Śledzimy najnowsze trendy i testujemy nowinki technologiczne, aby nasi Klienci mieli pewność, że współpracują z liderami branży. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – niektóre po prostu wymagają więcej czasu!
Nasza siedziba w Gdyni to centrum innowacji, gdzie tworzymy kompleksowe kampanie SEO i SEM: od optymalizacji stron, przez Google Ads i remarketing, po analizy i link building. Naszą misją jest maksymalizacja widoczności Twojej witryny i generowanie wartościowego ruchu.

Dzięki statusowi Certyfikowanego Partnera Google spełniliśmy wszystkie wymagania dotyczące doświadczenia, wyników finansowych i wiedzy eksperckiej. Zostaliśmy również wyróżnieni w programie Google Elevator jako jedna z 20 najbardziej perspektywicznych agencji w kraju!

Świadczymy szeroki wachlarz usług – od tworzenia witryn i sklepów online, przez opiekę nad social mediami i kampanie na Facebooku, Instagramie i LinkedIn, po analitykę, UX, SEO/SXO i content marketing.
Zaufały nam takie marki jak BIKOR, C.HARTWIG GDYNIA S.A. i INDECO. Każdego dnia wkładamy maksimum zaangażowania w realizację projektów.

Dołącz do grona firm, które z sukcesem korzystają z możliwości marketingu internetowego!

Jesteśmy sprawdzonym partnerem w marketingu

Zewnętrzne firmy, potwierdzają jakość, świadczonych przez nas usług

Google partners

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google. Spełniliśmy wszystkie rygorystyczne kryteria dotyczące doświadczenia, obrotów oraz kwalifikacji naszych pracowników.

Google Elevator

Jesteśmy agencją wybraną przez Google do programu Google Elevator jako jedna z 20 agencji w Polsce o największym potencjalne wzrostu!

Analytics Qualified Individual

Analiza i raportowanie wyników są podstawą wszystkich działań marketingowych.Nasze analizy pozwalają na zwiększanie liczby konwersji oraz zysków z witryn internetowych.

Ads Qualified Individual

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google Spełniliśmy wszystkie rygorystyczne kryteria dotyczące doświadczenia, obrotów oraz kwalifikacji naszych pracowników

Czym się zajmujemy ?

Alte Media to zespół ekspertów, którzy od lat zgłębiają swoją wiedzę związaną z promocją w sieci. Specjalizujemy się w różnych narzędziach i cały czas testujemy nowe rozwiązania, aby nasi klienci mieli pewność, że działają z najlepszymi.

Zwiększ ilosć osób na stronie

Rozbuduj strukturę linków i treści na stronie dzięki pomocy naszego zespołu SEO i COPYRIGHT, który poprowadzi dla Ciebie kampanie strony

Zareklamuj stronę dzieki Google Ads

Otwórz nowy kanał marketingowy, dzięki kampanii reklam GOOGLE ADS. Nasz zespół pomoże Ci w doborze odpowiednich fraz i reklam

Poprowadź kampanie Social Media

Utrzymuj stały kontakt z grupą odbiorczą dzięki prowadzeniu kont na portalach społecznościowych, dzięki pomocy zespołu SOCIAL MEDIA

Sprawdź nasze referencje

Zaufali nam najwięksi gracze na rynku i wcale nas to nie dziwi! Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby śpiewająco realizować powierzone nam zadania. Nie wierzysz? Dowody znajdziesz poniżej.

Alte Media jest partnerem biznesowym BIKOR od 2012 roku. Od początku współpracy Alte Media potrafiło sprostać naszym oczekiwaniom oraz postawionym wyzwaniom.

Konrad Wedekind

BIKOR Sp. z o.o.

W imieniu C.HARTWIG GDYNIA S.A. wyrażam zadowolenie i satysfakcję ze współpracy firmą Alte Media. Z przyjemnością obserwuję zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

Ewa Maj

C.HARTWIG GDYNIA S.A.

Jako autoryzowany przedstawiciel INDECO z ogromną przyjemnością mogę polecić usługi firmy Alte Media w zakresie marketingu internetowego, szczególnie tym, którzy poszukują solidnego partnera w interesach.

Dariusz Manikowski

INDECO WYBRZEŻE

Otrzymaj bezpłatną wycene usług

Nie chcesz korzystać z formularza? Napisz do nas na email [email protected] lub zadzwoń +48 507 507 520

Marta

Opiekun Klienta

Katarzyna

Opiekun Klienta

    Email*

    Telefon*

    Osoba odpowiedzialna za kontakt*

    Adres strony internetowej

    Jeśli posiadasz aktualnie stronę, daj nam na nią spojrzeć ;)

    Wiadomość