11 lat z Marketingiem Internetowym!

Pierwszego lipca obchodzimy nasze kolejne, 11 urodziny. To niesamowite, jak szybko minęło ostatnie kilkanaście lat. Można pokusić się nawet o stwierdzenie „jak jeden dzień”! Wspólnie przeżyliśmy wiele wspaniałych chwil i byliśmy świadkami niejednej rewolucji w marketingu internetowym. Jest to dla nas bardzo ważna chwila i cieszymy się, że możemy ją spędzać wspólnie z Wami. Przygotowaliśmy też wyjątkowe niespodzianki!

Tysiąc słów to za mało…

W związku z tak ważną dla nas chwilą, pozwoliliśmy sobie na moment zwolnić i spojrzeć w przeszłość. To jak wiele wspaniałych rzeczy zdarzyło się w historii naszej firmy budzi w nas pewną nostalgię, ale przede wszystkim dumę! Przeprowadzone kampanie reklamowe, wypozycjonowane słowa, strony i e-sklepy, które dzięki naszej pracy zaczęły przynosić zyski, liczymy w tysiącach. Przez te wszystkie lata udało nam się niejednokrotnie dowieść, że nie ma rzeczy niemożliwych w marketingu internetowym. Wszystko zależy od dobrze dobranych, profesjonalnie prowadzonych i dokładnie analizowanych działań.

Mamy dla Was prezent!

Z okazji naszych urodzin przygotowaliśmy też coś wyjątkowego. Bezpłatny poradnik z 11 wskazówkami, które pomogą zwiększyć użyteczność strony www. Świetnie poprowadzona kampania reklamowa to jedno. Dobrze funkcjonująca strona lub e-sklep, to drugie. Te dwa elementy wpływają na siebie wzajemnie. Zapraszamy do pobrania materiałów w wersji pdf i szybkiego wdrożenia naszych porad. Służymy oczywiście dodatkowymi informacjami i wsparciem.

Chcesz dowiedzieć się więcej o zwiększeniu użyteczności strony internetowej?

Kliknij w obrazek i pobierz e-booka z naszej strony internetowej! 

Urodzinowy poradnik "Jak zwiększyć użyteczność strony internetowej"
Urodzinowy poradnik „Jak zwiększyć użyteczność strony internetowej”

Rozwijamy się dla Was!

Przez ostatnie 11 lat zmieniły się strategie, techniki i narzędzia, które wykorzystujemy. Przecież jeszcze kilka lat temu niewiele osób w Polsce słyszało o kampaniach Google, a pozycjonowanie opierało się na wykorzystywaniu nieuczciwych technik. Dzięki ciągłemu dokształcaniu się naszego zespołu jesteśmy na bieżąco ze współczesnymi trendami e-reklamy i wykorzystujemy je w naszej pracy. Co jest ważne? To, że wszyscy w Alte Media działają z pasją. Brzmi banalnie? Może się tak wydawać, jednak każdy kto zna nasz zespół wie, że w prowadzone kampanie i działania reklamowe angażujemy się na 200%.

Współpraca z Google i szkolenia eksperckie

W 11-letniej historii Alte Media, trzykrotnie zmienialiśmy siedzibę – za każdym potrzebowaliśmy więcej przestrzeni. Mamy na koncie udział w wielu konferencjach, targach branżowych i szkoleniach. Jesteśmy pierwszą firmą na Pomorzu, której udało się uzyskać status Partnera Google. Współpracujemy z gigantem z Mountain View przy prowadzeniu kampanii sponsorowanych dla naszych klientów. W tym roku rozpoczęliśmy również naszą przygodę ze szkoleniami z zakresu reklamy internetowej dla przedsiębiorców. Jesteśmy ekspertami i lubimy dzielić się naszą wiedzą z innymi. To co nobilituje nas jednak najbardziej, to fakt że wielu naszych klientów jest z nami od samego początku. Wspólnie z nimi rozwijamy ich e-biznes i pielęgnujemy promocję stron www.

Czekamy na życzenia i rozdajemy nagrody

Chociaż nasze urodziny to tylko jeden dzień w roku – my świętujemy dłużej! Już od zeszłego tygodnia trwa nasz FaceBook’owy konkurs, w którym do wygrania nagrody – zestawy naszych firmowych gadgetów. Wygrywają najbardziej kreatywne wpisy!

Odwiedź nasz profil i złóż nam życzenia! 

15.05 2015 szkolenie dla przedsiębiorców

Szkolenie dla Przedsiębiorców

Czytaj dalej
22.04 2015 Google Shopping Feed

Google Shopping Feed

Czytaj dalej
20.04 2015 Social Media Convent 2015

Social Media Convent 2015 – relacja

Czytaj dalej

Masz pytania ?

Jeśli masz dodatkowe pytania, chciałbyś uzyskać więcej informacji lub potrzebujesz wsparcia w działaniach marketingowych - odezwij się do na

    Email*

    Telefon*

    Wiadomość