Kariera

Opiekun klienta – Account manager

Bo komunikacja jest najważniejsza

Jeśli umiesz słuchać ze zrozumieniem i mówić tak by klienci rozumieli, szczególnie wszelkie zawiłości świata marketingu internetowego masz u nas miejsce w zespole!

WYMAGANIA:

  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami,
  • dobra znajomość rynku reklamy internetowej,
  • łatwość w nawiązywaniu relacji interpersonalnych w kontaktach osobistych/telefonicznych,
  • duża samodzielność w realizowanych zadaniach,
  • umiejętność planowania i efektywnej organizacji pracy,
  • atutem będzie doświadczenie w pozyskiwaniu klientów usług e-marketingowych,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

OBOWIĄZKI:

  • dbanie o relacje handlowe z klientami oraz partnerami biznesowymi (działania utrzymaniowe, wsparcie),
  • realizowanie planów upsellu związanych z usługami z zakresu e-marketingu (pozycjonowanie, reklama w social mediach – Facebook, Instagram, kampanie Google Adwords, SEO/SEM),
  • nadzór nad wdrożeniem i realizacją usług, analityka, raportowanie,
  • aktywny udział w kreowaniu strategii rozwoju firmy.

CO OFERUJEMY:

  • Praca czołowej trójmiejskiej agencji SEO/SEM docenionej jako top 20 agencji z największym potencjałem wzrostu w Polsce
  • Możliwość rozwoju umiejętności i wiedzy w oparciu o doświadczenie naszego zespołu, szkolenia i konferencje (dedykowany budżet)
  • Stabilne warunki zatrudnienia (kilkanaścielat na rynku, umowa o pracę lub umowa typu b2b)
  • Praca w PPNT – świetna komunikacja, centrum Gdyni przy SKM i przystankach autobusów, nowa stacja PKM w budowie
  • Środowisko pracy takie jak lubisz (mac/win), 2 monitory, samodzielne stanowisko, wygodne biurko i krzesło
  • Elastyczne godziny pracy oraz praca zdalna w tygodniu – dopasujemy się do Ciebie

Dołącz do naszego zespołu!

Chcesz zostać członkiem zespołu Alte Media? Wyślij swoje zgłoszenie i dołącz do naszej firmy!