IV Targi eHandlu – relacja

IV edycja Targów eHandlu, która odbyła się 25 kwietnia w Pawilonie 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich już za nami. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem i wszystkim, którzy odwiedzili nas serdecznie dziękujemy. Przez cały dzień odbyliśmy dużo ciekawych rozmów z właścicielami sklepów internetowych oraz firm, którzy zainteresowani byli marketingiem internetowym.  Targi tego typu to świetna okazja do poznania potrzeb związanych z reklamą firm w Internecie, omówienia nowości i trendów w marketingu internetowym.

Przy naszym stoisku znalazło się wiele osób zainteresowanych usługami naszej firmy, a my chętnie odpowiadaliśmy na wszystkie pytania. Przedstawiciele sklepów internetowych i stron www chętnie korzystali z okazji i wykonywali bezpłatną analizę SEO swoich stron internetowych. Ta specjalnie przygotowana usługa przyciągnęła najwięcej klientów, a nawet wystawców.

IV Targi eHandlu IV Targi eHandlu - AlteMedia

Organizatorzy świetnie przygotowali tegoroczne targi, na których rozdaliśmy sporo ulotek, gadżetów i wizytówek. Mogliśmy także zobaczyć co dzieje się w naszej branży, jak i również porozmawiać z partnerami i innymi wystawcami na temat ich usług.

Dziękujemy za przybycie i do zobaczenia na następnej edycji Targów eHandlu!

Więcej zdjęć z targów możecie zobaczyć tutaj.

Skontaktuj się z nami  Julia
  Autor
  Julia Zawitowska
  Specjalista SEO

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  12.04 2013

  Alte Media na IV Targach eHandlu

  Czytaj dalej →
  12.04 2013

  Alte Media na IV Targach eHandlu

  Czytaj dalej →
  12.04 2013

  Alte Media na IV Targach eHandlu

  Czytaj dalej →

  Skontaktuj się z nami
  i uzyskaj darmową wycenę!

  Przekonaj się, jak możesz zwiększyć zyski.